Login2

Register

ورود

ثبت نام

ویژگی ها و تاریخ عرضه سیستم WatchOS 6 اپل

در رویداد امسال اپل که هرسال در ماه سپتامبر برگزار می شود, اپل از نسخه جدید سیستم عامل ساعت های هوشمند خود WatchOS 6 رونمایی کرد. این رویداد که در سالن همایش «استیو جابز» مجتمع کوپرتینو اپل در کالیفرنیا برگزار شد, اپل از محصولات جدید خود از جمله اپل واچ ۵, سرویس اپل ارکید, ایفون ۱۱ و اپل تی وی پرده برداشت.

WatchOS 6 در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) برای مدل اپل واچ ۳ و مدل های بعد از آن عرضه خواهد شد. از جمله ویژگی های سلامتی جدیدی که همراه با نسخه جدید WatchOS 6 بر روی اپل واچ ها فعال می شود می توان به نرم افزار بهداشت و سلامتی مخصوص زنان اشاره کرد که امکان ردگیری چرخه ی قاعدگی و سیکل بارداری را فراهم می کند که البته این قابلیت در نرم افزار Health  آیفون نیز در دسترس خواهد بود.

قابلیت جدید دیگری که قرار است به اپل واچ ها به واسطه این ارتقا سیستم عامل اضافه شود, قابلیت هشدار صدای زیاد می باشد. سرویس Noise App که بر سلامتی شنوایی افراد تمرکز کرده است و اگر در محیطی قرار داشته باشید که که میزان صدا بیش از ۹۰ دسی بل باشد, ساعت به صورت خودکار به شما هشدار خواهد داده تا به شنوایی شما آسیبی نرسد.

گفته شده است که WatchOS 6 در اینده ای نزدیک برای اپل واچ ۱ و ۲ هم عرضه خواهد شد.

نظر دهید

امتیاز کاربران
- 0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5
Loading...
۰ نظر
دیدگاهی ارسال نشده است!