Login2

Register

ورود

ثبت نام

شیائومی واچ فیس های جدیدی به Mi Band 4 اضافه کرد

شیائومی اپدیت جدیدی را برای Mi band 4 عرضه کرده است که به موجب آن عملکرد پایش ورزش شنا بهبود یافته و همینطور واچ فیس های جدیدی به دستبند هوشمند شما اضافه خواهد شد.

Mi band 4 در مقایسه با دستبند های هوشمند ورزشی دیگر برای دریافت اطلاعات دقیق در ورزش شنا مخصوصا اگر مدت زمان شنا طولانی میشد با مشکل مواجه است و نمی توان بر روی داده های بدست آمده توسط دستبند خیلی اتکا کرد. به همین خاطر از هر اپدیتی که در جهت بهبود عملکرد قابلیت پایش ورزشی آن باشد استقبال خواهد شد.

واچ فیس های جدید!

همچنین در این اپدیت واچ فیس های جدیدی به Mi band 4 شما اضافه خواهد شد. شیائومی پیش از عرضه اپدیت جدید نظرسنجی را برای کاربران خود گذاشته بود تا کاربران انتخاب کنند که واچ فیس های جدید در چه سبک و سیاقی باشد. بیشترین ارا در این نظرسنجی مربوط به دسته بندی بازی های رایانه ای و شخصیت های انیمه ای بود. به همین خاطر واچ فیس های جدید شامل طراحی های از بازی های محبوب مانند Overwatvh می باشد.

واچ فیس های جدید مانند واچ فیس های قبلی Mi band 4 از طریق نرم افزار MiFIT که بر روی گوشی های هوشمند قابل نصب است, در دسترس است. علاوه بر واچ فیس هایی در سبک بازی های رایانه ای, چند واچ فیس دیگر هم منتشر شده که تمرکزشان بر نمایش اطلاعات سلامتی و ورزشی است و اگر شما طرفدار بازی های رایانه ای نیستید شاید این واچ فیس ها برای شما جذاب باشد.

دستبند هوشمند Mi band 4 یکی از بهترین دستبند های هوشمند موجود در بازار است که با قیمتی نسبتا پایین امکانات و قابلیت های زیادی را به شما ارائه خواهد کرد و بر خلاف بسیاری از دستبتد های هوشمند این بازه قیمتی, Mi band 4 از صفحه نمایش تمام رنگی لمسی استفاده می کند. هم اکنون این دستبند هوشمند در فروشگاه شیدتگ با قیمتی ویژه قابل خرید است.

نظر دهید

امتیاز کاربران
- 0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5
Loading...
۰ نظر
دیدگاهی ارسال نشده است!