Login2

Register

ورود

ثبت نام

اپل واچ هایی که صفحه نمایش آن ترک خورده باشد, اپل به رایگان تعویض می کند

در حالی که همه منتظر عرضه اپل واچ ۵ هستند, کمپانی اپل نقصی را طراحی برخی از مدل های قدیمی ساعت هوشمند خود پیدا کرده که باعث ترک خوردن صفحه نمایش آن می شود. این مشکل احتمال دارد برای اپل واچ ۲ و اپل واچ ۳ بدنه آلمینیومی پیش بیاید. بنا به گفته کمپانی اپل ترک خوردگی ممکن است از کناره های صفحه نمایش ساعت شروع شده و دور تا دور صفحه نمایش را محصور کند. البته در ادامه این موضوع را هم مطرح کرده اند که این اتفاق در شرایط نادری پیش خواهد آمد.

به همین علت اپل فراخوانی برای کاربرانی که با این مشکل مواجه شده اند داده که می توانند با مراجعه به اپل استور های رسمی, در قسمت جینیوس بار آنها ساعت خود را تحویل داده و یک اپل واچ نو تحویل بگیرند. لازم به ذکر است این خدمات تنها در فروشگاه های رسمی اپل ارائه می شود و فروشگاه های غیر رسمی امکان ارائه این خدمات را ندارند.

پیش از این هم اپل چندین مورد فراخوان برای محصولات خود داده بود تا کاربرانی که با مشکل مواجه شده اند بتوانند در اپل استور های رسمی اقدام به تعویض یا تعمیر محصول خود کنند. البته اپل شرایط نسبتا سخت گیرانه ای برای استفاده از این خدمات منظور کرده که می توانید آن را در سایت اپل هم مشاهده کنید.

نظر دهید

امتیاز کاربران
- 0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5
Loading...
۰ نظر
دیدگاهی ارسال نشده است!